Adresa

Vídeňská 699
691 23  Pohořelice

Otevírací doba

Na objednání

Objednávky

Služby

Ošetření pleti

V salonu jsou používány kosmetické přípravky značky Diego Dalla Palma a Karel Hádek.

Postup kosmetického ošetření

1. Povrchové čištění pleti – Základem v péči o pleť je jí mít důkladně na čištění připravenou. V této fázi dochází k odstranění make-upu, líčení, krému, potu a nečistot z povrchu pokožky.

2. Diagnostika pleti – Po povrchovém čištění pleti dochází k analýze typu a stavu pleti a doporučení, jak s pletí pracovat, a jaké zvolit kosmetické přístroje a přípravky pro následné čištění pleti. Případně zde s klientem konzultujeme jaké přípravky doma na svůj obličej využívá, a jak s nimi nakládá.

3. Následující 3 kroky jsou využívány dle typu a stavu pleti klienta, o kterých rozhoduje přímo ošetřující:
a) Peeling mechanický (pomocí kosmetických přístrojů), chemický či enzymový – V této fázi dochází k odstranění odumřelých kožních buněk pokožky, což vede k tvorbě nových buněk a následné regeneraci pleti. Peeling dále pleť rozjasňuje, přispívá k zlepšení akné, odstranění vrásek a pigmentových skvrn.
b) Změkčující maska před čištěním – Je nanesena současně s úpravou obočí, pokud je u klienta potřeba. Aplikuje se při vyšším výskytu černých teček, zejména pak na nose. Maska pomáhá při následném čištění pleti k uvolnění pórů při hloubkovém čištění.
c) Napářka – pro uvolnění pórů.

4. Tonizace – tento krok pomáhá zmenšovat póry, dodává pokožce vlhkost, osvěžuje ji a harmonizuje její pH.

5. Úprava a barvení obočí či depilace – Na přání klienta nebo doporučení ošetřující je vytvarováno obočí pinzetou či voskem, pokud má klient zájem je možné ho i případně nabarvit, u 90 min kosmetických programů je možné nabarvit i řasy – při barvení se používá značka přípravků pro barvení Refectocil. V rámci této fáze je možné na obličeji provést depilaci horního rtu, brady či tváří pomocí vosku.

 

6. Čištění pleti hloubkové
a) Přístrojové – dochází zde k hloubkovému čištění pórů pomocí ultrazvukové špachtle.
b) Ruční – pokud je potřeba dochází k ručnímu dočištění pleti.

7. Masáž obličeje – masáž se doporučuje provádět od 25. roku věku. Masáž pleť prokrví, vyživí a uvolní. Pokud je masáž obličeje prováděna pravidelně, kvalitně a hlavně ještě před vznikem vrásek, je považována za jednu z nejlepších prevencí vzniku vrásek a ochablostí kontur obličeje. V kombinaci s určitým typem pleťové výživy je pak téměř jistou zárukou maximálního udržení si hladkého obličeje bez vrásek. Masáž zpravidla trvá kolem 15 min, u 90 min kosmetických programů pak 25 min.

8. Maska – na míru klientovi zvolená maska, která pleť zklidní, hydratuje a vyživí. Při 90 min kosmetických programech dochází k aplikaci i více masek.

9. Doporučení kosmetických přípravků pro domácí použití pro kompletní péči o pleť mezi jednotlivými návštěvami salonu.

10. Závěrečné ošetření – na závěr je dle typu a stavu pleti a ročního období zvoleno závěrečné ošetření pleti – sérum, krém, hydratační gel, SPF faktor aj.

Kontraindikace
Akutní onemocnění, kožní onemocnění, plísně či záněty na kůži, pooperační stavy, otevřené rány, akutní poranění pokožky včetně oparu, neléčený vysoký tlak, závažná onemocnění srdce a implantovaný kardiostimulátor.