Adresa

Vídeňská 699
691 23  Pohořelice

Otevírací doba

Na objednání

Objednávky

Služby

Depilace cukrovou pastou/voskem

Depilace cukrovou pastou/voskem

Provádíme epilaci cukrovou pastou nebo voskem.

Depilace cukrovou pastou

Jedná se o nejšetrnější způsob jak se zbavit nepříjemných chloupků. Cukrová pasta je 100% přírodní produkt, který je vhodný i pro epilaci lidí trpících kožními onemocněními (jako jsou psoriáza neboli lupénka, dále atopické exémy či křečové žíly). Díky jemné, unikátní ruční technice a nanášení, patří toto ošetření k jednomu z nejméně bolestivých. Chloupky jsou totiž odstraňovány po směru růstu – tím také nedochází k přetrhávání a následnému zarůstání chloupků.Je nejrozšířenějším způsobem depilace vůbec. Po několika pravidelných depilacích (někdy již po té první), začnou růst chloupky mnohem slabší a některé mizí úplně.
Pro citlivější osoby může být nevýhodou bolest při strhávání chloupků, ta však trvá jen okamžik a většina klientek ji po několika depilacích už ani nepociťuje. Výsledek ale stojí za to.
Díky tomu, že se chloupky odstraní i s kořínky vydrží pokožka nádherně hebká 3 až 4 týdny.

Depilace voskem

Jedná se o nejšetrnější způsob jak se zbavit nepříjemných chloupků. Cukrová pasta je 100% přírodní produkt, který je vhodný i pro epilaci lidí trpících kožními onemocněními (jako jsou psoriáza neboli lupénka, dále atopické exémy či křečové žíly). Díky jemné, unikátní ruční technice a nanášení, patří toto ošetření k jednomu z nejméně bolestivých. Chloupky jsou totiž odstraňovány po směru růstu – tím také nedochází k přetrhávání a následnému zarůstání chloupků.